+38 (044) 390-29-02
$: 37.5 €: 40.5

Про нас

Ми поставляємо інноваційні рішення для широкоформатного друку, виробництва реклами, цифрового різання, друку на текстилі та стайлінгу автомобілів.

Працюємо для успіху Вашого бізнесу

Компанія DSTrade була заснована у 2016 році, спеціалістами з більш ніж 10-річним досвідом роботи на ринку широкоформатного друку та виробництва реклами. З першого дня роботи вона спеціалізувалася на постачанні якісних витратних матеріалів, обладнання та сервісного обслуговування на ринок цифрового друку України.

Інновації для професіоналів

Сьогодні ми ексклюзивно представляємо продукцію провідних світових виробників обладнання та матеріалів для широкоформатного друку та виробництва реклами на території України. Нам довіряють такі лідери ринку як HP Inc, GCC, Siser, Zünd, swissQprint, Brother, Avery Dennison, Hexis та інші. Наша мета – сприяти успіху наших клієнтів, допомагаючи їм адаптуватися до ринку друку, що динамічно розвивається. Ми спростили цей процес адаптації за рахунок надання комплексних рішень, які включають обладнання, сервісне обслуговування та витратні матеріали. Ми представляємо широкий асортимент якісних продуктів, що дозволяє підібрати максимально правильне індивідуальне рішення для кожного клієнта, що відповідає специфіці його бізнесу.

Структура компанії

Сьогодні ми маємо представництва у всіх великих містах України, таких як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів. Це дозволяє нам максимально швидко здійснювати доставку товару до будь-якої точки країни.

Основні напрямки

  • Обладнання для широкоформатного друку
  • Багатофункціональні ріжучі системи
  • Обладнання та матеріали для друку на текстилі
  • Обладнання та матеріали для реклами
  • Матеріали для стайлінгу автомобілів
  • Матеріали для дорожньої безпеки
  • Матеріали для інтер’єрного друку

 

Сервісне обслуговування обладнання

Післяпродажна сервісна підтримка обладнання здійснюється висококваліфікованими сервісними інженерами, які регулярно проходять навчання та сертифікацію у виробників, обладнання яких ми представляємо.

Логістика

Завдяки мобільній, гнучкій та сучасній системі логістики на наших складах постійно знаходиться повний асортимент обладнання та витратних матеріалів, що забезпечує безперебійну роботу наших клієнтів. Доставка проводиться в найбільш зручній для клієнта формі, і найголовніше – у найкоротший термін.

Контакти

Продукти

Обладнання та програмне забезпечення

Широкоформатні принтери

Багатофункціональні ріжучі системи

Ріжучі плотери

Ручні широкоформатні різаки

Термопреси

Планшетні аплікатори

Принтер для прямого друку по текстилю

Програмне забезпечення

Матеріали

Плівки для реклами

Папір для виробництва реклами

Синтетичний папір

Чорнила для друку

Шпалери для цифрового друку

Полотна для цифрового друку

Термотрансферні плівки та папір для текстилю

Текстиль для цифрового друку

Сублімаційні матеріали

Автомобільні плівки

Матеріали для виробництва дорожніх знаків

Плівка та папери для лазерних принтерів

Підписатись на новини